Pokoje
Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa dwupokojowe studia, każde z łazienką, aneksem kuchennym oraz odzielnym wejściem.

Sielankowe Studio z prywatnym ogrodem i tarasem

Przytulny apartament na Mazurach

przejdź do rezerwacji
Wędkarstwo
Na terenie gospodarstwa znajdują się dwa zarybione stawy. Większy o powierzchni 0,6 ha wyposażony jest w pomost do łowienia ryb. Można tu łowić karasie, liny, szczupaki, karpie i amury. Mniejszy staw 0,3 ha z tym samym zestawem ryb, wyposażony jest w pomost do wygodnego wędkowania. Można także łowić z dowolnego miejsca na brzegu.
Wycieczki rowerowe
Gospodarstwo ELTADO położone jest w pięknej okolicy. Jest świetnym miejscem na bazę dla wycieczek rowerowych. Polecamy zarówno krótkie trasy 10 – 20 km, jak i dłuższe 30- 60 km Wiele tras wiedzie bocznymi, gruntowymi drogami, które pozwalają na bezpieczne poruszanie się bo ruch na nich jest niewielki. Oglądając piękne widoki i obcując z naturą można odwiedzić wiele ciekawych, choć często zapomnianych miejsc. W okolicy Pieckowa znajduje się wiele opuszczonych, najczęściej w różnym stopniu zrujnowanych siedlisk, dworów i cmentarzy, które dają wyobrażenie o życiu dawnych Prus Wschodnich. Odnajdowanie pamiątek przeszłości może być ciekawą formą aktywnego wypoczynku. Osobom, które nie posiadają własnych jednośladów, udostępniamy 6 nowych rowerów (2 damki i 4 męskie) Polecamy także wycieczki piesze oraz nornic wal king (kije można wypożyczyć na miejscu) Korzystając z samochodu można zwiedzić większą część Warmii i Mazur od Ełku i Olecka po Olsztyn Gietrzwałd i Szczytno (odległość do 100 km).
atrakcje w zasięgu roweru
Obserwacje ptaków i digiscoping
…. Oprócz ptaków można przy odrobinie cierpliwości obserwować życie ssaków, które licznie zamieszkują okoliczne lasy pola i zagajniki. Często można obserwować sarny, zające, jelenie, które we wrześniu „umilają” wieczory rycząc w okolicznych lasach, bobry, borsuki, lisy a nawet łosie. Polecamy Państwu digiscoping, czyli fotografowanie zwierząt przez lunetę z dużej odległości, jako ciekawą formę spędzania czasu i obcowania z naturą.
Sprzęt do digiscopingu jak i lornetki dostępne są w gospodarstwie
Plac zabaw
Szczególnie serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w różnym wieku. Z myślą o dzieciach zbudowaliśmy plac zabaw składający się ze zjeżdżalni, dwóch huśtawek, domku z balkonem oraz piaskownicy. Hodujemy także drobne zwierzęta króliki, kury oraz przyjazne dla dzieci psy i koty.
Altana
Często wykorzystywanym obiektem w naszej agroturystyce jest altana. Wyposażona w meble ogrodowe, grill i oświetlenie pozwala na spożywanie posiłków na świeżym powietrzu, grillowanie lub po prostu wypoczynek. Można też korzystać z drobnego sprzęt na zewnątrz takiego jak hamaki , leżaki , fotele itp.
A kiedy pada deszcz… Polecamy naszą obszerną stodołę gdzie można grać w tenisa stołowego ( 2 stoły z wyposażeniem, badmintona (pełnowymiarowe boisko z siatką i wyposażeniem).
przejdź do rezerwacji